Чекаємо Вас
Адреса
вул. Джохара Дудаєва, 7, м. Львів, Україна
Працюємо для Вас щодня
Години роботи
Пн-Ср, Нд - 12:00 до 23:00
Чт, Пт, Сб - 12:00 до 24:0
Бронюйте столик
Контактний телефон
Телефон
+38068 457 27 37
Гамарджоба, Генацвале
Вас вітає дядько Зураб

Ми з друзями відкрили ресторан "Ахалі", тому що я дуже люблю Львів, а львів'яни дуже люблять грузинську кухню. Наші народи давно дружать між собою, і як у моїй рідній Мцхеті всі знають вареники та борщ, так і у Львові всі знають хачапурі, хінкалі, шашлик.
Спочатку мої друзі думали відкрити просто хінкальню. Але ви знаєте, у нас у Грузії не прийнято, щоб на столі стояла одна страва. Мають бути різні хачапурі, шашлик і кебаби. Має бути харчо і чіхіртма, мають бути лобіо і оджахурі...
Тим більше, як виявилося, у Львові можна знайти всі потрібні овочі та трави, тут є добра свинина і яловичина, і вже можна відшукати фермерського баранчика з ніжним м'ясом. Чому б не дати гостям насолодитися всіма смаками та ароматами грузинських страв, а до них не подати грузинське вино, тан або тархун?
Так ми і робимо, тому "Ахалі" - більше, ніж хінкальня. Все - для вашого задоволення. А я часто приїжджаю посидіти за вином і м'ясцем у колі друзів, а заодно перевірити, чи все робиться так, як заведено в нас у Грузії.
Сподіваюся, від наших страв ви отримуєте таке ж задоволення, як і я.
З любов'ю,
дядько Зураб
What you'll get
Everyday we work hard to make life of our clients better and happier
Понад 2900 с Гостей
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients. All our professionals have more than 5 years of legal experiences. We like what we do.
30000000000 хінкалі
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us at the weekends and at night. Also you can visit our office for personal consultation.
Learn more
5000000000 вин
5578998777 чач
76443467 кг шашлик
Мпоот
4
ОСОБЛИВОСТІ РЕСТОРАНУ
Як говорить наш дядько Зураб « Мамой клянус, і тьощей)))
Кухня
Щоб скуштувати страви «як в Грузії», необов'язково купувати квиток до Тбілісі!
Наші страви сучасні на вигляд, і традиційні на смак.
Грузія, якої ти не знав!!!
Переглянути меню>>>
Крамничка
Допоможемо Вам підібрати для себе, друзів чи рідних найкращий подарунок на згадку! Наш дядько Зураб зібрав у своїй крамничці найпопулярніші сувеніри з Грузії: спеції, соуси, домашнє вино та чачу, варення, джеми, керамічний посуд, мило, шкарпетки,магніти…
А для особливих подій у нас є подарункові кошики та ексклюзивні срібні прикраси, виконані у техніці мінанкарі
За подарунками
Тематичні вечори
Щомісяця готуємо для наших Гостей тематичні вечори, дегустації, майстер-класи.
Обіцяємо дарувати максимум позитиву, користі, незабутніх вражень, смачних частувань, купу подарунків, та гарні фото на пам'ять!
Дружні до діте
Ми сильно любимо наших найменших Гостей, тому подбали про їх комфорт.
Спеціальне дитяче меню, яскраві столові прибори, розмальовки, пазли забавки, а також усі необхідні засоби гігієни завжди у вільному доступі у вбиральні
More products
Made on
Tilda